Ogłoszenia transportowe

Strona główna / Transport
Filtry wyszukiwania

Ogłoszenia w kategorii transport dotyczące przewozu materiałów sypkich, a także transportu paletowego, materiałów spożywczych i innych popularnych realizowanych m.in. przez samochody dostawcze poniżej 3,5 tony. Lista ogłoszeń krajowych i zagranicznych.


Usługi transportowe na terenie kraju i za granicą -
Usługi transportowe na terenie kraju i za granicą
Z: Gliwice
Wolne miejsce: 2000 / 2000 kg

Dodatkowe informacje: Oferujemy Państwu transport samochodami marki Mercedes o różnych gabarytach i ładowności. Zapraszamy firmy i indywidualnych klientów. Postaramy się sprostać Państwa oczekiwaniom.

TRANSPORT I SPEDYCJA -
TRANSPORT I SPEDYCJA
Z: Warszawa
Wolne miejsce: 2000 / 2000 kg

Dodatkowe informacje: całopojazdowa krajowa całopojazdowa międzynarodowa - drobnicowa międzynarodowa TRANSPORT: - ponadgabarytowy - Freshrozwiń UBEZPIECZENIA TRANSPORTOWE: Optima Ubezpieczenia

Transporty na terenie kraju oraz całej unii europejskiej -
Transporty na terenie kraju oraz całej unii europejskiej
Z: Sosnowiec
Wolne miejsce: 2000 / 2000 kg

Dodatkowe informacje:

Transport krajowy i międzynarodowy -
Transport krajowy i międzynarodowy
Z: Wrocław
Wolne miejsce: 2000 / 2000 kg

Dodatkowe informacje:

TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY, KRAJOWY I DROBNICOWY  -
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY, KRAJOWY I DROBNICOWY
Z: Inowrocław
Wolne miejsce: 2000 / 2000 kg

Dodatkowe informacje: Specjalizujemy się w ekspresowych dostawach towarów o wadze do 1,0 tony i objętości 20m3. Odbieramy zlecenie z dowolnego miejsca i dostarczamy je pod wskazany przez Państwa adres. Realizujemy przesyłki: – częściowe – całopojazdowe – expressowe – dedykowan

MAN Przewóz towarów -
MAN Przewóz towarów
Z: Michałów-reginów
Wolne miejsce: 25000 / 25000 kg
Dźwig HDS: TAK

Możliwość przewozu paczek i innych towarów: Tak
Dodatkowe informacje: transport samochodowy, transport lokalny, usługi transportowe, transport materiałów, transport Polska, transport bezpośredni, firma transportowa, transport towarowy, transport drobnicowy, przewóz towaru, rozładunki.

Usługi samochodami dostawczymi do 1,5t -
Usługi samochodami dostawczymi do 1,5t
Z: Tczew
Wolne miejsce: 1500 / 1500 kg

Możliwość przewozu paczek i innych towarów: Tak
Dodatkowe informacje: Firma Seba z Tczewa zajmuje się usługami transportowymi w województwie pomorskim. Działamy od 2006 roku Świadczymy usługi transportowe, posiadamy samochody dostawcze o ładowności do 1,5 tony. zapewniamy usługi transportowe towarów wszelkich dostarczymy na czas na miejsce wyznaczony towar na terenie województwa pomorskiego *blaszaki *transport krajowy * przewozimy wszystko z wyjątkiem art. spożywczych, * usługi transportowe.

krajowe i międzynarodowe przewozy towarów  IVECO DAILY 35S17 -
krajowe i międzynarodowe przewozy towarów IVECO DAILY 35S17
Z: Ząbkowice śląskie
Wolne miejsce: 10 / 10 palet

Możliwość przewozu paczek i innych towarów: Tak
Dodatkowe informacje: Oferta skierowana jest do firm oraz osób prywatnych. Oferujemy przeprowadzki na terenie kraju z możliwością pakowania i zabezpieczenia mienia klienta z wyniesieniem i wniesieniem towaru do domu klienta. USŁUGI TRANSPORTOWE TRANSPORT • LOGISTYKA Specjalizujemy się w transporcie towarów do 7t DMC na pojazdach Iveco plus przyczepa co pozwala klientowi na załadunek większej ilości towaru niż na popularne busy.

Transport krajowy, międzynarodowy, spedycja, -
Transport krajowy, międzynarodowy, spedycja,
Z: Piła
Wolne miejsce: 33 / 33 palet

Dodatkowe informacje: Firma transportowa Veskez, na polskim rynku, funkcjonuje od 2008 roku. Podstawową działalnością naszej firmy jest transport zarówno krajowy jak i międzynarodowy oraz spedycja. Wszystkie Nasze pojazdy posiadają niezbędne koncesje, a także wysokie ubezpieczenie OC. Firma transportowa Veskez przewozi ładunki całościowe i częściowe.

BUS PLANDEKA Transport krajowegy i zagraniczny -
BUS PLANDEKA Transport krajowegy i zagraniczny
Z: Legnica
Wolne miejsce: 1400 / 1400 kg

Możliwość przewozu paczek i innych towarów: Tak
Dodatkowe informacje: Nasza działalność opiera się na świadczeniu usług w zakresie transportu krajowego i zagranicznego, skierowanych zarówno do dużych przedsiębiorstw jak i osób prywatnych. Stale powiększające się grono obsługiwanych przez nas Klientów może tylko świadczyć o wysokiej jakości wykonywanych przez Nas usług.

Transport wywrotką materiałów sypkich 20t -
Transport wywrotką materiałów sypkich 20t
Z: Bydgoszcz
Wolne miejsce: 20000 / 20000 kg

Dodatkowe informacje: Bydgoszcz oraz miejscowości wkoło: Wtelno,Wudzyn,Wudzynek, Wypaleniska,Zamczysko,Zielonczyn,Zła Wieś,Żołędowo,Trzęsacz,Ugoda,Wałdowo Królewskie, WielkaKępa,Wierzchucice,Wierzchucinek,Więzowno,Wilcze,Wiskitno,Włóki,Wojnowo,Słończ,Sokole-Kuźnica,Solec Kujawski,Stary Dwór,Stary Jasiniec,Stronno,Strzelce Dolne Strzelce Górne,Strzelewo,Strzyżawa,Suponin,Szczutki,Tarkowo Dolne,Teresin,Tryszczyn,Trzebień Trzeciewiec,Trzemiętówko,Trzemiętowo,Salno,Samociążek,Samsieczno,Sicienko,Sienno,Sitno,Sitowiec

TRANSPORT BUS DO 3,5 T POLSKA DANIA POLSKA -
TRANSPORT BUS DO 3,5 T POLSKA DANIA POLSKA
Z: łódź
Wolne miejsce: 2000 / 2000 kg

Dodatkowe informacje: Oferuję regularny przewóz towarów na trasie: Polska - Dania - Polska Busy do 3,5 tony firanki do 10 europalet (26 m3, ładowność do 1200 kg, załadunek bokiem lub tyłem) blaszak maxi do 5 europalet (17 m3, ładowność do 1300 kg, załadunek bokiem lub tyłem

Usługi transportowe od 3,5t do 20t wynajem wywrotka wywóz gruzu piasek -
Usługi transportowe od 3,5t do 20t wynajem wywrotka wywóz gruzu piasek
Z: Bełchatów
Wolne miejsce: 22000 / 24000 kg

Dodatkowe informacje: Witam, świadczymy usługi transportowe samochodami samowyładowczymi o różnej konfiguracji napędów 6x6, 6x4, 4x2, o kubaturze skrzyni ładunkowej od 6m3 do 25m3. Świadczymy również transport do 3,5t samochodem Renault Mascott. . Oferujemy sprzedaż: *piasku pod kostkę do fundamentów i murowania *żwiru *piachu płukanego na wylewki *żwiru płukanego frakcji 8-16 oraz 16-32 *kruszyw łamanych różnych fakcji *kamienia ogrodowego Posiadamy wagę najazdową. Nasza firma zajmuje się również: *wywozem gruzu wraz z załadunkiem *wynajmem maszyn budowlanych (koparko-ładowarki,minikoparki, koparki, ładowarki, zagęszczarki) *sprzedażą kruszyw *kontenerów na ziemie i gruz *montażem przydomowych oczyszczalni ścieków *szamb betonowych *zbiorników na wodę deszczową *drenażami *przyłączami wod-kan *utwardzaniem placów i dróg dojazdowych z kamienia łamanego *kopaniem oczek i stawów *wymianom gruntów *porządkowaniem terenów po budowie *wyburzeniami WSZYSTKO RZETELNIE, SOLIDNIE I TERMINOWO.

Transport chłodniczy -
Transport chłodniczy
Z: Gliwice
Wolne miejsce: 0 / 15000 kg

Dodatkowe informacje: Transport krajowy Gliwice. Świadczymy usługi transportu krajowego dla klientów z Gliwic oraz całej Polski. Realizujemy przewozy towarowe dla ładunków od 50 kg do 65 ton czyli transport drobnicowy, całopojazdowy, ponadgabarytowy i niskopodwoziowy. Prawie codziennie mamy wolne samochody w Gliwicach o ładowności od 1,5 do 24 ton dla ładunków normatywnych oraz naczepy specjalistyczne i niskopodwoziowe do transportu ponadnormatywnego do 65 ton. Posiadamy aktualne ubezpieczenie na transport, wszystkie wymagane licencje i certyfikaty. Współpracując z nami mają Państwo pewność, że Państwa towar zawsze jest w dobrych rękach. Nowoczesna flota samochodów VOLVO, DAF, MAN i Renault

VOLVO Transport wywrotka -
VOLVO Transport wywrotka
Z: Warszawa
Wolne miejsce: 15000 / 15000 kg
Dźwig HDS: TAK

Dodatkowe informacje: Transport samochodowy, transport ciężarowy, wywrotki, wynajem wywrotki,

Usługi samochodami HDS -
Usługi samochodami HDS
Z: Gdańsk
Wolne miejsce: 14000 / 14000 kg

Możliwość przewozu paczek i innych towarów: Tak
Dodatkowe informacje: Posiadamy tabor samochodowy wyposażony w HDS (Hydrauliczy Dźwig Samochodowy) umożliwiający samozaładunek i samorozładunek towaru, a po zamontowaniu do HDS-u łyżki możliwość przeładunku materiałów sypkich.

Transport drewna: opałowego, kominkowego, budowlanego, tarcicy. -
Transport drewna: opałowego, kominkowego, budowlanego, tarcicy.
Z: Studzianki
Wolne miejsce: 24000 / 24000 kg
Dźwig HDS: TAK

Dodatkowe informacje: Obsłużymy cię na terenie całego województwa Podlaskiego! Nasza maksyma to profesjonalne podejście do klienta i do realizacji zlecenia! Budujemy trwałą relację z naszymi klientami co gwarantuje nam sukces! Zachęcamy do kontaktu i współpracy, pomagamy od wielu, wielu lat.

Transport samochodowy | Kamień i kruszywa -
Transport samochodowy | Kamień i kruszywa
Z: łąki kozielskie
Wolne miejsce: 15000 / 15000 kg

Dodatkowe informacje: TSD Firma Transportowa Tomasz Wylezik zaprasza do współpracy! Firma transportowa.

Transport towarów, przesyłek, przeprowadzki, przesyłki. Nie wozimy ludzi -
Transport towarów, przesyłek, przeprowadzki, przesyłki. Nie wozimy ludzi
Z: Jarocin
Wolne miejsce: 1400 / 1400 kg

Możliwość przewozu paczek i innych towarów: Tak
Dodatkowe informacje: Witamy! Nasza firma świadczy usługi związane z transportem wszelkiego rodzajów towarów drobnicowych. Świadczymy usługi w zakresie transportu do 3,5 t. Nasza firma świadczy usługi zarówno w Europie kontynentalnej jak i na Wyspach brytyjskich. Zapraszamy do kontaktu zarówno mailem jak i przez telefon.

DAF Usługi transportowe krajowe i międzynarodowe -
DAF Usługi transportowe krajowe i międzynarodowe
Z: Ryki
Wolne miejsce: 33 / 33 palet

Dodatkowe informacje: Usługi transportowe krajowe i międzynarodowe, jeździmy m.in. do Austrii ( Wiedeń ) Czechy, Słowacja, Francja, Niemcy , Wielka Brytania W ofercie posiadamy również busy - transport codzienny Polska - Wiedeń / Express.Wykonujemy transport autami poniżej 3 lat, wszystkie samochody posiadają monitoring GPS, dla bezpieczeństwa Państwa ładunku każde auto ma możliwość plombowania. Nasi kierowcy są doświadczeni i odpowiedzialni. Każdy kierowca posiada certyfikat " Ochrony lotnictwa cywilnego " .

Top